راکت دونیک چیست؟

در ادامه راهکارهایی برای تشخیص راکت های پینگ پنگ دونیک ارائه خواهیم داد:

راکت پینگ پنگ نارنجی 300 دونیک

این راکت ها دارای لول 300 هستند و روی جلد آن ها تصویری از فردی به نام دیمیتری اچاروف را مشاهده میکنید. این ورزشکار آلمانی، قهرمان پینگ پنگ جهان در سال 2017 و 2018 میباشد.  یکی از اصلی ترین پارامتر ها در راکت های پینگ پنگ ضخامت رویه راکت میباشد که در این نوع محصول 1 میلی متر است. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان آماتور مناسب هستند زیرا کنترل  بالا و سرعت پایینی دارند. در این مدل 300، برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی FSC استفاده شده است.

 

راکت پینگ پنگ سبز 400 دونیک

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 400 هستند و روی جلد این مدل هم تصویری از دیمیتری اچاروف را مشاهده میکنید. بسته بندی این محصول نارنجی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 1.6 میلی متر است. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان غیر حرفه ای و کم سن و سال مناسب هستند زیرا کنترل  مناسب و نسبی ای هستند  و سرعت کمی هم دارند. در مدل 400 دونیک نیز همانند مدل قبلی برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی FSC استفاده شده است.

 

راکت پینگ پنگ زرد 500 دونیک

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 500 هستند و روی جلد این مدل هم تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول زرد رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 1.8 میلی متر است. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان نیمه حرفه ای یا غیر حرفه ای مناسب هستند زیرا کنترل و سرعت در این راکت ها متوسط و مناسب است. در مدل 500 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های FSC و AVS استفاده شده است. ناگفته نماند در میان مدل های دونیک که از تکنولوژی AVS برخوردارند این مدل 500 پایین ترین و مناسب ترین قیمت را دارد.

 

راکت پینگ پنگ قرمز 600 دونیک

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 600 هستند و روی جلد این مدل نیز تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول قرمز رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل هم 1.8 میلی متر است. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان تاکتیکی مناسب هستند زیرا کنترل و سرعت متوسط  در این مدل ها به گونه ایست که بازیکنان تاکتیکی به خوبی میتوانند از آن استفاده کنند. در مدل 600 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های  ERGO  و  FSC  استفاده شده است.

 

راکت پینگ پنگ آبی 700 دونیک

همانطور که در تصویر بالا واضح است،  این راکت ها دارای لول 700 هستند و روی جلد این مدل هم مانند مدل های قبلی تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول آبی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 2 میلی متر است. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنانی که به پیچ اهمیت می دهند مناسب می باشند مخصوصا برای بازیکنان نیمه حرفه ای . به آن ها این امکان را میدهد تا ضربات پرپیچی را روانه میز حریف نمایند. در مدل 700 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های     ERGO  و  FSC  استفاده شده است.

 

راکت پینگ پنگ آبی 800 دونیک

همانطور که در تصویر بالا واضح است،  این راکت ها دارای لول 800 هستند و روی جلد این مدل هم مانند مدل های قبلی تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول آبی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 2 میلی متر است. این مدل ها به نام راکت های سرب دار معروف هستند. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان نیمه حرفه ای مناسب هستند که حمله ای تر نسبت به راکت قبلی هستند . در مدل 800 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های  AVS, ERGO, FSC استفاده شده است.

 

راکت پینگ پنگ سیاه  900 دونیک

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 900 هستند و روی جلد این مدل همانند سایر مدل ها همانطورکه ذکر شد  تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول دارای پس زمینه مشکی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 2.1 میلی متر است. این نوع راکت قابلیت خوبی برا پیچ دادن به ضربات و همچنین سرعت بالایی دارند که باعث شده توجه بازیکنان حرفه ای را به خود جلب کند. طراحی این مدل به گونه ای است که برای بازیکنان حرفه ای و فوق حرفه ای بسیار مناسب است. در مدل 900 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های PLS, ERGO وFSC استفاده شده است.

راکت پینگ پنگ سیاه  1000 دونیک

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 1000 هستند و روی جلد این مدل همانند سایر مدل ها همانطورکه ذکر شد  تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول دارای پس زمینه مشکی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 2.1 میلی متر است. این نوع راکت ها هم قابلیت خوب برا پیچ دادن به ضربات و سرعت بالا دارند و میتوان گفت این راکت های کربن دار 1000 دونیک، کامل ترین، حرفه ای ترین، سرعتی ترین و پرپیچ ترین راکت ها در تمام دنیا هستند. این مدل مناسب ترین گزینه برای افراد حمله ای، حرفه ای و فوق حرفه ای است. در مدل 1000 دونیک برای چوب و دسته راکت از تمامی تکنولوژی های مهم و بروز شامل FSC ، AVS، PLS و ERGO  استفاده شده است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.