بازی پینگ پنگ یا همان تنیس روی میز بازی بسیار محبوب بوده و همواره طرفداران خاص خودش را داشته است، راکت پینگ پنگ مدل ها و برند های مختلفی داشته که راکت دونیک از معروف ترین آنها می باشد. در ادامه به معرفی مدلهای راکت پینگ پنگ دونیک میپردازیم.

راکت دونیک چیست؟

در ادامه راهکارهایی برای تشخیص راکت های پینگ پنگ دونیک ارائه خواهیم داد، مهم ترین مدلهای راکت Donic عبارتند از:

  • راکت پینگ پنگ نارنجی 300
  •  راکت سبز 400
  • راکت زرد 500
  • راکت قرمز 600
  • راکت آبی 700
  • راکت آبی 800
  • راکت سیاه  900
  • راکت سیاه  1000

راکت پینگ پنگ نارنجی 300 Donic

این راکت ها دارای لول 300 هستند و روی جلد آن ها تصویری از فردی به نام دیمیتری اچاروف را مشاهده میکنید. این ورزشکار آلمانی، قهرمان پینگ پنگ جهان در سال 2017 و 2018 میباشد.

راکت پینگ پنگ نارنجی 300 دونیک
راکت پینگ پنگ نارنجی 300 دونیک

یکی از اصلی ترین پارامتر ها در راکت های پینگ پنگ ضخامت رویه راکت میباشد که در این نوع محصول 1 میلی متر است. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان آماتور مناسب هستند زیرا کنترل  بالا و سرعت پایینی دارند. در این مدل 300، برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی FSC استفاده شده است.

برای مشاهده انواع میز پینگ پنگ و قیمت آنها در تولیدی فرازاسپرت به صفحه خرید میز تنیس مراجعه کنید.

 راکت پینگ پنگ سبز 400 Donic

همانطور که در تصویر مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 400 هستند و روی جلد این مدل هم تصویری از دیمیتری اچاروف را مشاهده میکنید.

راکت پینگ پنگ سبز 400 دونیک
راکت پینگ پنگ سبز 400 دونیک

بسته بندی این محصول نارنجی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 1.6 میلی متر است. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان غیر حرفه ای و کم سن و سال مناسب هستند زیرا کنترل  مناسب و نسبی ای هستند  و سرعت کمی هم دارند. در مدل 400 دونیک نیز همانند مدل قبلی برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی FSC استفاده شده است.

راکت پینگ پنگ زرد 500 دونیک

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 500 هستند و روی جلد این مدل هم تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول زرد رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 1.8 میلی متر است.

راکت پینگ پنگ زرد 500 دونیک
راکت پینگ پنگ زرد 500 دونیک

این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان نیمه حرفه ای یا غیر حرفه ای مناسب هستند زیرا کنترل و سرعت در این راکت ها متوسط و مناسب است. در مدل 500 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های FSC و AVS استفاده شده است.

ناگفته نماند در میان مدل های دونیک که از تکنولوژی AVS برخوردارند این مدل 500 پایین ترین و مناسب ترین قیمت را دارد.

راکت پینگ پنگ قرمز 600 Donic

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 600 هستند و روی جلد این مدل نیز تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول قرمز رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل هم 1.8 میلی متر است.

راکت پینگ پنگ قرمز 600 دونیک
راکت پینگ پنگ قرمز 600 دونیک

این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان تاکتیکی مناسب هستند زیرا کنترل و سرعت متوسط  در این مدل ها به گونه ایست که بازیکنان تاکتیکی به خوبی میتوانند از آن استفاده کنند. در مدل 600 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های  ERGO  و  FSC  استفاده شده است.

راکت پینگ پنگ آبی 700 دونیک

همانطور که در تصویر بالا واضح است،  این راکت ها دارای لول 700 هستند و روی جلد این مدل هم مانند مدل های قبلی تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول آبی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 2 میلی متر است.

راکت پینگ پنگ آبی 700 دونیک
راکت پینگ پنگ آبی 700 دونیک

این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنانی که به پیچ اهمیت می دهند مناسب می باشند مخصوصا برای بازیکنان نیمه حرفه ای . به آن ها این امکان را میدهد تا ضربات پرپیچی را روانه میز حریف نمایند. در مدل 700 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های     ERGO  و  FSC  استفاده شده است.

راکت پینگ پنگ آبی 800 Donic

راکت پینگ پنگ آبی 800 دونیک
راکت پینگ پنگ آبی 800 دونیک

همانطور که در تصویر بالا واضح است،  این راکت ها دارای لول 800 هستند و روی جلد این مدل هم مانند مدل های قبلی تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول آبی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 2 میلی متر است.

این مدل ها به نام راکت های سرب دار معروف هستند. این نوع راکت ها بیشتر برای بازیکنان نیمه حرفه ای مناسب هستند که حمله ای تر نسبت به راکت قبلی هستند . در مدل 800 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های  AVS, ERGO, FSC استفاده شده است.

راکت پینگ پنگ سیاه  900 دونیک

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 900 هستند و روی جلد این مدل همانند سایر مدل ها همانطورکه ذکر شد  تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول دارای پس زمینه مشکی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 2.1 میلی متر است.

راکت پینگ پنگ سیاه  900 دونیک
راکت پینگ پنگ سیاه  900 دونیک

این نوع راکت قابلیت خوبی برا پیچ دادن به ضربات و همچنین سرعت بالایی دارند که باعث شده توجه بازیکنان حرفه ای را به خود جلب کند. طراحی این مدل به گونه ای است که برای بازیکنان حرفه ای و فوق حرفه ای بسیار مناسب است. در مدل 900 دونیک برای چوب و دسته راکت از تکنولوژی های PLS, ERGO وFSC استفاده شده است.

راکت پینگ پنگ سیاه  1000 Donic

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید این راکت ها دارای لول 1000 هستند و روی جلد این مدل همانند سایر مدل ها همانطورکه ذکر شد  تصویری از دیمیتری اچاروف حک شده است. بسته بندی این محصول دارای پس زمینه مشکی رنگ است و ضخامت رویه راکت در این مدل 2.1 میلی متر است.

راکت پینگ پنگ سیاه  1000 دونیک
راکت پینگ پنگ سیاه  1000 دونیک

این نوع راکت ها هم قابلیت خوب برا پیچ دادن به ضربات و سرعت بالا دارند و میتوان گفت این راکت های کربن دار 1000، کامل ترین، حرفه ای ترین، سرعتی ترین و پرپیچ ترین راکت ها در تمام دنیا هستند.

این مدل مناسب ترین گزینه برای افراد حمله ای، حرفه ای و فوق حرفه ای است. در مدل 1000 دونیک برای چوب و دسته راکت از تمامی تکنولوژی های مهم و بروز شامل FSC ، AVS، PLS و ERGO  استفاده شده است.

جمع بندی

در این مقاله از فرازاسپرت به بررسی راکت دونیک Donic پرداختیم و مدلهای مختلف آن را با جزییات بررسی کردیم.

5/5 - (1 امتیاز)
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *